Για εργοδότες
Picker - Φορτοεκφορτωτής
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν 12 μέρες
Ημ. ανάρτησης

Η Loulis Food Ingredients AE, ελληνική βιομηχανία η οποία δραστηριοποιείται στο χώρο των τροφίμων, αναζητά να προσλάβει Picker - Φορτοεκφορτωτή, για την εγκατάσταση της στη Μάνδρας Αττικής.

Πενθήμερη εργασία (Δευτέρα – Παρασκευή).

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Φόρτωση / εκφόρτωση εμπορευμάτων
  • Προετοιμασία Παραγγελιών (picking)
  • Έλεγχος αποθεμάτων
  • Οργάνωση αποθήκης
  • Διατήρηση των χώρων ευθύνης σε ευταξία

Απαραίτητα προσόντα:

  • Γνώση χειρισμού ηλεκτρονικού παλετοφόρου
  • Εμπειρία στη χρήση ασύρματων τερματικών (RF).=
  • Προηγούμενη επαγγελματική εμπειρία, τουλάχιστον 1-2 έτη, σε οργανωμένη αποθήκη
  • Ταχύτητα, αντίληψη και οξυδέρκεια
  • Συνέπεια και Επαγγελματισμός
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Η εταιρία προσφέρει:

  • Πλήρης απασχόληση με σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Εξαιρετικές συνθήκες εργασίας & αξιοκρατικό περιβάλλον
Αθήνα