Για εργοδότες
Υπάλληλο Ποιοτικού Ελέγχου
πριν 10 μέρες
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος

Η εταιρεία ΒΙΕΛΦΥΣ ΑΒΕΕ είναι μία αναπτυσσόμενη εταιρεία που δραστηριοποιείται στην παραγωγή και εμπορία πρωτογενών υλικών συσκευασίας για φάρμακα, καλλυντικά και τρόφιμα.

Κύρια παραγωγική δραστηριότητα της εταιρείας είναι η κατασκευή γυάλινων αμπουλών που πραγματοποιείται στις εγκαταστάσεις της στα Οινόφυτα Βοιωτίας.

Για την στελέχωση του τμήματος του ποιοτικού ελέγχου η εταιρεία επιθυμεί να προσλάβει :

Προσόντα :

  • Προαιρετικό Πτυχίο Χημικού ή τεχνικού εργαστηρίων
  • Καλή γνώση Αγγλικής Γλώσσας & χρήσης Η/Υ

Αρμοδιότητες :

  • Καθημερινός έλεγχος ορθής και αποτελεσματικής εφαρμογής των διαδικασιών του Συστήματος Ποιότητας
  • Καθημερινός ποιοτικός έλεγχος Α υλών, προϊόντων παραγωγής και καταγραφή των ελέγχων
  • Καταγραφή και παρακολούθηση διακριβωμένου εξοπλισμού
  • Οργάνωση / διαχείριση εργαστηριακού χώρου και εξοπλισμού

 Παροχές :

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων
  • Πλήρης απασχόληση
  • Σταθερό περιβάλλον εργασίας, πενθήμερο, 2 βάρδιες
  • Η μεταφορά από και προς την Αθήνα γίνεται με μεταφορικό μέσο της εταιρείας
Οινόφυτα