Για εργοδότες
Κωδ:RDA15
Αποθηκάριος - Ρόδος - Moustakas Toys

 Η εταιρεία Μουστάκας Παιχνίδια, μία από τις κορυφαίες εταιρείες παιχνιδιών στην Ελλάδα, αναζητά υπεύθυνα και οργανωτικά άτομα για την ομάδα αποθήκης στο κατάστημα της Ρόδου

Κύρια Καθήκοντα:

  • Διαχείριση και οργάνωση των αποθεμάτων.
  • Παραλαβή και αποσυσκευασία προϊόντων.
  • Απογραφή αποθεμάτων και αναφορά ελλείψεων.
  • Διατήρηση καθαριότητας και τάξης στον χώρο της αποθήκης.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Απόφοιτοι Γυμνασίου
  • Καλή γνώση Ελληνικών
  • Εργασία με εναλλασσόμενο ωράριο
  • Σεβασμός, ομαδικότητα, συνέπεια
  • Καλή φυσική κατάσταση

Επιθυμητά Προσόντα:

  • Βασικά Αγγλικά
  • Βασικός χειρισμός Η/Υ

Τι σου προσφέρουμε:

  • Σταθερή απασχόληση σε μία από τις κορυφαίες εταιρείες παιχνιδιών
  • Φιλικό περιβάλλον και συνεργάτες που σε στηρίζουν
  • Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης

Αν είσαι οργανωτικός/ή και σου αρέσει να δουλεύεις σε ένα δυναμικό περιβάλλον, στείλε μας το βιογραφικό σου!

Ρόδος
πριν 24 μέρες
Χωρίς προϋπηρεσία / Χωρίς εμπειρία
Πλήρης απασχόληση / Μερική απασχόληση