Για εργοδότες
Υπάλληλος Αποθήκης - Οινόφυτα
251-500
Φαρμακευτικές & Κλάδος Υγείας
πριν 18 μέρες
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος

Η GCP δραστηριοποιείται από το 1977 στα φαρμακευτικά – ιατρικά είδη στην Ελληνική αγορά. Αποτελεί έναν αξιόπιστο συνεργάτη για τους επαγγελματίες υγείας και έναν υπεύθυνο και καταρτισμένο προμηθευτή που μπορεί και προσφέρει σε όλους τους πελάτες της προϊόντα σύγχρονης τεχνολογίας και υπηρεσίες με ανθρώπινο πρόσωπο και σεβασμό.

Η ομάδα μας αναζητά έναν Αποθηκάριο που θα συμβάλλει στην ομαλή λειτουργία της αποθήκης μας. Ο ιδανικός υποψήφιος θα διασφαλίσει την σωστή παραλαβή, αποθήκευση και διανομή των προϊόντων, ενώ θα συμβάλλει στην οργάνωση και την τήρηση των αποθεμάτων με ακρίβεια.

Βασικά καθήκοντα:

  • Παραλαβή και καταγραφή προϊόντων
  • Οργάνωση και τακτοποίηση των προϊόντων στην αποθήκη
  • Διεκπεραίωση παραγγελιών και προετοιμασία για αποστολή
  • Έλεγχος αποθεμάτων και τήρηση απογραφής
  • Συνεργασία με την ομάδα για αποτελεσματική λειτουργία της αποθήκης

Απαραίτητα προσόντα:

  • Προηγούμενη εμπειρία σε αποθήκη ή συναφή θέση
  • Ικανότητες οργάνωσης και προσοχής στη λεπτομέρεια
  • Δυνατότητα εργασίας σε ομαδικό περιβάλλον
  • Βασικές γνώσεις υπολογιστών για τη διαχείριση αποθεμάτων
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές αναλόγως απόδοσης
  • Συνεχή off-the-job και on-the-job εκπαίδευση
  • Εργασία σε μια δυναμική και αναπτυσσόμενη αγορά
  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Ομαδική ασφάλιση
  • Πενθήμερη εργασία στην περιοχή των Οινοφύτων

Αν ενδιαφέρεσαι να γίνεις μέλος της ομάδας μας, περιμένουμε την αίτησή σου!

Χαλκίδα