Για εργοδότες
Pickers (Αεροδρόμιο)
Company logo - click to visit company page
501-2000
Εύρεση Προσωπικού (HR)
πριν 16 μέρες
Ημ. ανάρτησης
Εποχιακός/ήΤύπος απασχόλησης
Εποχιακός/ή

Η εταιρεία INGROUP αναζητά Pickers/αποθηκάριους για το αεροδρόμιο για λογαριασμό εταιρείας πελάτη της που δραστηριοποιείται στο χώρο της τεχνολογίας:

Υπάλληλο Picker/Αποθηκάριος
Περιοχή: Αεροδρόμιο

Περιγραφή θέσης: Οι νέοι συνεργάτες θα υποστηρίζουν τις καθημερινές λειτουργίες της αποθήκης, κάνοντας το picking & το σκανάρισμα των προϊόντων, βοηθώντας σε παραλαβές, φόρτωση-εκφόρτωση και στην προετοιμασία και οργάνωση των παραγγελιών.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Απόφοιτοι Λυκείου
  • Άτομο με ομαδικό πνεύμα, συνέπεια και οργανωτικότητα
  • Διάθεση για εργασία

Παροχές:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Δυναμικό εργασιακό περιβάλλον σε μια συνεχής αναπτυσσομένη εταιρεία
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Μηνιαία κάρτα Μέσων Μαζίκης Μεταφοράς
Σπάτα Λούτσας
Χωρίς προϋπηρεσία / Χωρίς εμπειρία
Εποχιακός/ή