Για εργοδότες
Κωδ:RDL001
Αποθηκάριος σε εταιρεία πλακιδίων & ειδών υγιεινής

Εισαγωγική εταιρεία στο χώρο των πλακιδίων & ειδών υγιεινής αναζητά Αποθηκάριο για την κάλυψη της θέσης στην αποθήκη της στο Αιγάλεω.

Οι αρμοδιότητες της θέσης περιλαμβάνουν:

  • Παραλαβή και τακτοποίηση των προϊόντων στην αποθήκη
  • Προετοιμασία και συσκευασία παραγγελιών προς αποστολή
  • Φόρτωση και εκφόρτωση εμπορευμάτων
  • Τήρηση των διαδικασιών ασφάλειας και καθαριότητας της αποθήκης
  • Συνεργασία με το τμήμα για την αποτελεσματική λειτουργία της αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Υπευθυνότητα
  • Συνέπεια
  • Καλή φυσική κατάσταση
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Πρωινό ωράριο εργασίας
  • Ευχάριστο και οργανωμένο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση και δυνατότητες εξέλιξης
Αιγάλεω
πριν 11 μέρες
Χωρίς προϋπηρεσία / Χωρίς εμπειρία