Για εργοδότες
ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΑΠΟΘΗΚΗΣ
πριν 11 μέρες
Ημ. ανάρτησης

Η SIKA HELLAS ABEE, κορυφαία εταιρία στον χώρο των Δομικών Υλικών, αναζητά ένα δυναμικό και αξιόπιστο άτομο για τη θέση του Υπάλληλου Αποθήκης, προκειμένου να ενταχθεί στην ομάδα της, στις Εγκαταστάσεις της στο Κρυονέρι.

Εργασιακά καθήκοντα :

  • Φορτοεκφόρτωση παραλαβών και παραγγελιών
  • Παραλαβή προϊόντων (ποσοτικός και ποιοτικός έλεγχος)
  • Διενέργεια συλλογής (picking) και συσκευασίας (packing) των προϊόντων
  • Τακτοποίηση προϊόντων στα ράφια
  • Διαχείριση επιστροφών
  • Συμμετοχή στις κυκλικές κι ετήσιες απογραφές

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απόφοιτος Γυμνασίου ή Λυκείου
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία τουλάχιστον 1-2 έτη σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώση χρήσης περονοφόρου οχήματος (πεζού χειριστή)
  • Ικανότητα χρήσης RF
  • Ομαδικότητα, εργατικότητα, προσοχή στην λεπτομέρεια

Προσφέρουμε:

  • Μόνιμη εργασία αορίστου χρόνου, πλήρους απασχολήσεως.
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ιδιωτική περίθαλψη.
  • Δυνατότητα εξέλιξης
  • Δυναμικό εργασιακό περιβάλλον

Ειδική Επισήμανση

  • Θα προτιμηθούν οι κάτοικοι Βόρειας - Βορειοανατολικής Αττικής.
  • Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια

Κρυονέρι