Για εργοδότες
Κωδ:HR-WAREHOUSE
ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΑΠΟΘΗΚΗΣ
ΒόλοςΤοποθεσία
Βόλος
πριν 10 μέρες
Ημ. ανάρτησης

Εταιρεία ζητά υπάλληλο αποθήκης για πλήρη απασχόληση. Αν είστε οργανωτικός, υπεύθυνος και θέλετε να εργαστείτε σε ένα δυναμικό περιβάλλον, σας προσκαλούμε να ενταχθείτε στην ομάδα μας.

Αρμοδιότητες:

  • Παραλαβή, τακτοποίηση και αποθήκευση προϊόντων
  • Προετοιμασία παραγγελιών και φόρτωση για αποστολή
  • Έλεγχος αποθεμάτων και συμμετοχή στην απογραφή
  • Διατήρηση της τάξης και καθαριότητας στον χώρο της αποθήκης
  • Συνεργασία με την ομάδα για την ομαλή λειτουργία της αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση (επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη)
  • Βασικές γνώσεις υπολογιστών και χρήσης αποθηκών (WMS)
  • Ικανότητα οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου
  • Φυσική αντοχή και δυνατότητα μεταφοράς βάρους
  • Ομαδικό πνεύμα και συνέπεια

Παρέχονται:

  • Ανταγωνιστικός μισθός
  • Σταθερό ωράριο εργασίας
  • Φιλικό και συνεργατικό περιβάλλον
  • Δυνατότητα εξέλιξης στην εταιρεία

Η θέση αναφέρεται στον προϊστάμενο αποθήκης της εταιρίας

*Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια προς όλα τα βιογραφικά.

Η εταιρεία θα επικοινωνήσει μόνο με τους υποψήφιους που τα βιογραφικά πληρούν τα απαιτούμενα προσόντα.

Βόλος