Για εργοδότες
Αποθηκάριος-Picker
πριν 3 μέρες
Ημ. ανάρτησης

Η εταιρεία μας αριθμεί περισσότερους από 200 αφοσιωμένους εργαζόμενους, καθιστώντας μας αξιόπιστους στον κλάδο της Διαχείρισης Ανθρωπίνου Δυναμικού που συνεχίζει να εξελίσσεται και να εξελίσσει την τοπική αγορά.

Η εταιρεία μας εξειδικεύεται στην παροχή υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού, κυρίως σε επιχειρήσεις στον τομέα των logistics, μεταφοράς, και αποθήκευσης εμπορευμάτων.

Οι αρμοδιότητες σας

  • Αναλαμβάνετε την συλλογή των παραγγελιών και τη φόρτωση εμπορευμάτων
  • Φροντίζετε για τη διεκπεραίωση υποστηρικτικών ενεργειών εντός της αποθήκης
  • Εφαρμόζετε τους κανόνες υγιεινής και ασφάλειας
  • Παραλαβή, τοποθέτηση και έλεγχο δεμάτων
  • Συσκευασία παραγγελιών
  • Τοποθέτηση των συσκευασιών σε ράμπες φόρτωσης
  • Έλεγχο αποθεμάτων
  • Συμμετοχή στις ετήσιες απογραφές
  • Φόρτωση / Εκφόρτωση εμπορευμάτων
  • Υπεύθυνος για την καθαριότητα του χώρου ευθύνης σου
  • Τήρηση των πολιτικών υγιεινής και ασφάλειας και των προτύπων ποιότητας

Απαραίτητα προσόντα:

  • Γνώση Ελληνικής γλώσσας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώση χειρισμού bt θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Ικανότητα εργασίας σε ομάδα
  • Οργάνωση και υπευθυνότητα

Επιθυμητά προσόντα:

  • Ικανότητα χειρισμού χειροκίνητων και ηλεκτροκίνητων παλετοφόρων
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Εξαίρετο περιβάλλον εργασίας
  • Εταιρικό λεωφορείο για διευκόλυνση μετακίνησης
  • Συνεχείς ευκαιρίες εκπαίδευσης
  • Μηνιαίο μισθό
  • Πλήρης ασφαλιστική κάλυψη
  • Δυνατότητα εξέλιξης
Ελευσίνα