Για εργοδότες
Κωδ:PI_0424MR
Εργάτες Αποθήκης (Λυκόβρυση)
πριν 13 ώρες
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος

Στην ομάδα kariera.gr | Mass Recruitment , δεν προσφέρουμε απλά μια θέση εργασίας σας προσφέρουμε τη δυνατότητα να γίνετε μέλος ενός συνεχές μεταβαλλομενου περιβάλλοντος εργασίας. Με χρόνια εξειδίκευσης στις υπηρεσίες μαζικής πρόσληψης, φέρνουμε κοντά εξαιρετικά ταλέντα υποψηφίων με δυναμικές εταιρείες.

Στην ομάδα του kariera.gr | Mass Recruitment κάθε επαγγελματική σας κίνηση είναι ένα βήμα προς την αριστεία. Ξεκινήστε μαζί μας μια καριέρα όπου οι δεξιότητές σας συναντούν ασύγκριτες ευκαιρίες.

Η ομάδα Hiring Solutions του kariera.gr αναζητά για λογαριασμό της εταιρείας OMONIA TRANS, μία από τις μεγαλύτερες εταιρείες στον χώρο των διεθνών μεταφορών και logistics, εργάτες για την κεντρική αποθήκη τους στη Λυκόβρυση.

Αρμοδιότητες θέσης:

  • Παραλαβή και αποθήκευση των εμπορευμάτων στο χώρο της αποθήκης.
  • Ποιοτικό και ποσοτικό έλεγχο κατά τη παραλαβή και αποστολή
    παραγγελιών, βάσει των σχετικών παραστατικών.
  • Καταχώρηση των δελτίων παραλαβής εμπορευμάτων.
  • Προετοιμασία, Συσκευασία και Εκτέλεση παραγγελιών προς αποστολή.
  • Οργάνωση και Χωροταξική Διαχείριση Αποθήκης.
  • Υποστηρικτικές εργασίες στην αποθήκη.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απόφοιτος δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  • Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση στον κλάδο μεταφορών και logistics
  • Δυνατότητα εργασίας σε κυλιόμενο ωράριο
  • Δίπλωμα οδήγησης Ι.Χ. αυτοκινήτου
  • Οργάνωση και υπευθυνότητα
  • Ικανότητα ομαδικής εργασίας
  • Ολοκληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Εργασία σε ένα σύγχρονο περιβάλλον
  • Ανταγωνιστικό σύστημα αποδοχών και ανταμοιβών
  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης και ανάπτυξης
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Ιδιωτική ασφάλεια σε ομαδικό πρόγραμμα

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να κάνουν αίτηση παρακάτω και ένας εκπρόσωπος του kariera.gr, θα επικοινωνήσει άμεσα μαζί τους.

Λυκόβρυση