Για εργοδότες
Marketing Assistant - Ανάπτυξη Τμήματος Marketing
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις

Η εταιρεία μας αναζητά φιλόδοξους και δημιουργικούς ανθρώπους για να γίνουν μέλη της ομάδας μας ως Marketing Assistants! Εάν είσαι ενθουσιώδης, έχεις πάθος για το Marketing και επιθυμείς να αποκτήσεις πρακτική εμπειρία σε ένα δυναμικό περιβάλλον, τότε αυτή η ευκαιρία είναι για εσένα!

Καθήκοντα:

  • Υποστήριξη του τμήματος Marketing στην υλοποίηση και διαχείριση των επικοινωνιακών στρατηγικών.
  • Υλοποίηση και παρακολούθηση των διαφημιστικών και προωθητικών καμπανιών.
  • Επικοινωνία μέσα σε ομάδα και στόχευση για τα καλύτερα αποτελέσματα των καμπανιών.

Προσόντα:

  • Επιθυμητό πτυχίο σε σχετικό πεδίο (Marketing, Επικοινωνίες, Επιχειρηματικότητα κλπ).
  • Άριστες γνώσεις της ελληνικής και γνώσεις αγγλικής γλώσσας.
  • Εξαιρετικές οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες.

Παροχές:

  • Ελκυστικό πακέτο αμοιβών και μπόνους
  • Ευέλικτο ωράριο εργασίας.
  • Ευκαιρίες για εκπαίδευση και εξέλιξη.
  • Φιλικό και δυναμικό εργασιακό περιβάλλον.

Εάν νιώθεις ότι αυτή η θέση σου ταιριάζει, στείλε μας το βιογραφικό σου ΑΜΕΣΑ.

Ας κάνουμε μαζί τα επόμενα βήματα στην καριέρα σου στο Marketing!

Αθήνα
πριν 2 μήνες
Χωρίς προϋπηρεσία / Χωρίς εμπειρία
Πλήρης απασχόληση / Μερική απασχόληση