Για εργοδότες
Sales Executive
πριν 17 μέρες
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος

Η MYSERVICES είναι μία από τις κορυφαίες εταιρείες παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού με ειδίκευση στους Τομείς της Ασφαλείας / Φύλαξης Ιδιωτικών και Δημόσιων κτηρίων, Καθαρισμού, Εστίασης και Ξενοδοχειακών επιχειρήσεων.

Στην MYSERVICES έχουμε θέσει τα υψηλότερα πρότυπα για την ποιότητα των υπηρεσιών που παρέχουμε και τον τρόπο που λειτουργούμε ως επιχείρηση. Οι αρχές μας καθορίζονται από την δέσμευση μας στην διεξαγωγή των εργασιών μας με δίκαιο τρόπο και στην συμπεριφορά μας προς όλους – πελάτες, συναδέλφους, συνεργάτες, καθώς και την ευρύτερη κοινότητα – με ειλικρίνεια, ακεραιότητα και σεβασμό.

Δραστηριοποιούμαστε στην αγορά από το 2000 και διαθέτουμε μεταξύ άλλων Πιστοποιήσεις ISO 9001, ISO 14001 και ISO 45001.

Aναζητούμε ένα Sales Executive για την ανάπτυξη και διεύρυνση του πελατολογίου μας.

Περιγραφή θέσης

  • Επικοινωνία με υποψήφιους πελάτες με σκοπό τη διεύρυνση του πελατολογίου.
  • Καλλιέργεια σχέσης εμπιστοσύνης με τους πελάτες για την διασφάλιση σταθερής συνεργασίας.
  • Τακτική επικοινωνία με πελάτες.
  • Επίτευξη στόχων πωλήσεων.

Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε εταιρικό περιβάλλον
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
  • Πολύ καλές επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Επιθυμητή γνώση αγγλικών
  • Επιθυμητό Πτυχίο ΑΕΙ-ΤΕΙ

Παροχές εταιρίας

  • Καλές αποδοχές και bonus.
  • Εξέλιξη σε δυναμικό και αξιόπιστο περιβάλλον εργασίας

6936912242
Καλλιθέα