Για εργοδότες
Κωδ:DMrk11
Digital Marketing Officer
Company logo - click to visit company page
101-250
Φαρμακευτικές & Κλάδος Υγείας
πριν 10 μέρες
Ημ. ανάρτησης

H Power Health είναι μια κορυφαία Ελληνική Εταιρεία Φυσικών Προϊόντων Υγείας και ομορφιάς και 100% προσηλωμένη στο όραμά της να προσφέρει ποιοτικές, ασφαλείς και αποτελεσματικές λύσεις υγείας, τόνωσης και ομορφιάς. Είναι η πρώτη εταιρεία φυσικών προϊόντων υγείας και διατροφής στην Ελλάδα που παρέχει στον Έλληνα καταναλωτή μια ολοκληρωμένη γκάμα προϊόντων – λύσεων σε ήπια καθημερινά προβλήματα υγείας διατροφής και ομορφιάς. Ταυτόχρονα αποτελεί μια από τις πιο αξιόπιστες Ευρωπαϊκές εταιρείες, με πλούσια εξαγωγική δραστηριότητα.

                Στο πλαίσιο ανάπτυξης της Ομάδας Marketing αναζητά συνεργάτη ως

Αρμοδιότητες:

  • Προγραμματισμός, σχεδιασμός και εκτέλεση ενεργειών ψηφιακού μάρκετινγκ και ψηφιακών καμπανιών με στόχο την ανάπτυξη προβολής και επισκεψιμότητας.
  • Διαχείριση του website και των social media της εταιρείας
  • Δημιουργία και Υλοποίηση προωθητικών ενεργειών στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης καθώς και επικοινωνία με τους πελάτες (e-shop)
  • Διαχείριση όλων των εργαλείων Analytics για την συλλογή δεδομένων (social media, web analytics, rankings )
  • Παρακολούθηση On-line ανταγωνισμού & τάσεων αγοράς
  • Ανάπτυξη Περιεχομένου (Content)
  • Συμμετοχή σε όλα τα στάδια προγραμματισμού, δημιουργίας και εκτέλεσης εταιρικών προωθητικών ενεργειών & events της εταιρίας σε συνεργασία με τη Διεύθυνση, το Marketing & το Δημιουργικό Τμήμα

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Eμπειρία 2 – 4 ετών σε μεγάλη εμπορική επιχείρηση
  • Πτυχίο Digital Marketing
  • Πολύ καλή γνώση σε Google Adwords, Google Analytics, Facebook Ads, διαχείρισης Social Media & MS Office
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Άριστες ικανότητες επικοινωνίας και δημιουργικότητας
  • Οργανωτικότητα,  επαγγελματισμός, συνέπεια

 Τι προσφέρει η εταιρεία

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Πρόσθετη ιδιωτική ασφάλιση
  • Κορυφαία εκπαίδευση στον κλάδο
  • Δυνατότητα ανάπτυξης στον πιο αναπτυσσόμενο κλάδο υγείας στην Ελλάδα

Παρακαλούμε αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα αναγράφοντας τον κωδικό της θέσης (DMrk11) στο e-mail xpapoutsoglou@powerhealth.gr

Μεταμόρφωση