Για εργοδότες
ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΣ / ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΑ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΣ ΑΝΑΠΗΡΩΝ ΠΡΟΣΩΠΩΝ – ΕΛΕΠΑΠ, ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Ελαιώνες Πυλαίας)

Αναζητά για πλήρη απασχόληση Εργοθεραπευτή/Εργοθεραπεύτρια

Υποχρεωτικά προσόντα:

· Πτυχίο εργοθεραπείας

· Άδεια ασκήσεως επαγγέλματος

· Γνώση αγγλικής γλώσσας και Η/Υ.

· Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για άνδρες υποψηφίους)

Αρμοδιότητες:

· Εφαρμογή στους θεραπευόμενους αξιολογητικών εργαλείων εργοθεραπείας

· Υλοποίηση θεραπευτικών συνεδριών (είτε ατομικών είτε ομαδικών)

· Σίτιση θεραπευομένων

· Εκτέλεση διοικητικών καθηκόντων άμεσα συναρτώμενων με το θεραπευτικό έργο

Προαιρετικά προσόντα:

· Μεταπτυχιακές σπουδές

· Εμπειρία σε παιδιά με κινητικές /αναπτυξιακές / μαθησιακές δυσκολίες

· Εξειδίκευση στη μέθοδο της αισθητηριακής ολοκλήρωσης (S.I)

· Θα εκτιμηθεί τυχόν εργασιακή εμπειρία

ΣΥΣΤΑΣΕΙΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ

ΥΠΟΒΟΛΗ ΑΙΤΗΣΕΩΝ:

Παρακαλούμε όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας έως 04/01/2024 στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr1@elepap.gr

Θεσσαλονίκη
πριν 7 μήνες