Για εργοδότες
Κωδ:SALESREP01
Sales Representative
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν 2 μήνες
Ημ. ανάρτησης

Στα Καθήκοντα περιλαμβάνονται:

Κάλυψη των ποιότικών και ποσοτικών στόχων, εκτελώντας τη στρατηγική και της οδηγίες της Εταιρείας. Η θέση αναφέρεται στην Διεύθυνση Πωλήσεων Ελλάδος.

Τα απαραίτητα προσόντα που ζητούνται είναι:

  • Επιθυμητό πτυχίο ΑΕΙ.
  • Εξαιρετική γνώση Η/Υ.
  • Εμπειρία στο πεδίο σε πωλήσεις ογκολογικών, παιδιατρικών ή γυναικολογικών προϊόντων, θα ληφθεί σοβαρά υπόψιν.
  • Ικανότητα επικοινωνίας, δημοσίων σχέσεων, αναλυτική και κριτική σκέψη με τελικό στόχο την επίτευξη αποτελεσμάτων και συνεργασιών.
  • Προσαρμοστικότητα στις σύγχρονες συνθήκες εργασίας.

Η Εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και οικονομικών κινήτρων (bonus).
  • Πρόσθετη ιατροφαρμακευτική κάλυψη.
  • Συνεχιζόμενη εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης σε μία διαρκώς αναπτυσσόμενη εταιρεία.
  • Εταιρικό αυτοκίνητο.
  • Εταιρικό κινητό τηλέφωνο.
Γλυφάδα