Για εργοδότες
Κωδ:CNS_IOA24
ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ CNS ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Η Βιομηχανία Φαρμάκων ΒΕΝΝΕΤΤ μια δυναμικά αναπτυσσόμενη και αξιόπιστη ελληνική φαρμακευτική εταιρεία που εστιάζει στην ανάπτυξη και παρασκευή γενοσήμων φαρμακευτικών προϊόντων και συμπληρωμάτων διατροφής. Αναζητά:

Επιστημονικό Συνεργάτη για την ενίσχυση του Τμήματος Πωλήσεών της γραμμής CNS στην περιοχή των Ιωαννίνων.

Αρμοδιότητες:

  • Ενημέρωση για τα προϊόντα CNS & τις θεραπευτικές εξελίξεις
  • Συλλογή πληροφοριών για την αγορά και τον ανταγωνισμό
  • Επίτευξη των στόχων πωλήσεων

Βασικά προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ Φαρμακευτικής, Βιολογίας ή συναφούς επιστημονικού πεδίου
  • 3 με 5 έτη ΠΡΟΫΠΗΡΕΣΙΑ σε πωλήσεις στο φαρμακευτικό κλάδο
  • Άριστες δεξιότητες επικοινωνίας και οργάνωσης
  • Ικανότητα εργασίας σε ομάδα και ατομικά

Προσφέρουμε :

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Πλήρη ιατροφαρμακευτική κάλυψη, εταιρικό κινητό & αυτοκίνητο
  • Ευχάριστο και δυναμικό εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχή εκπαίδευση και υποστήριξη με δυνατότητες εξέλιξης
Ιωάννινα
πριν 3 μέρες