Για εργοδότες
ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ - ΑΘΗΝΑ - ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΙ
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
Φαρμακευτικές & Κλάδος Υγείας
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν 2 μήνες
Ημ. ανάρτησης

ΙΑΤΡΙΚΟ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗ (ΕΔΡΑ ΑΘΗΝΑ)

Η εταιρεία DEKAZ Α.Ε. ζητεί να προσλάβει πεπειραμένο ιατρικό επισκέπτη, με έδρα τη Αθήνα, για την ενημέρωση παιδιάτρων:

Περιγραφή Θέσης:

•   Ανάπτυξη και διαχείριση πελατολογίου
•   Επισκέψεις στο χώρο του πελάτη (φαρμακεία, γιατροί κτλπ) με σκοπό την ενημέρωση και την προώθηση των προϊόντων της εταιρίας
•   Επίτευξη μηνιαίων στόχων πωλήσεων

Προσόντα:

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση πωλήσεων
  • Θα εκτιμηθεί η προϋπηρεσία στην ιατρική ενημέρωση παιδιάτρων
  • Ικανότητα επικοινωνίας και ανάληψης πρωτοβουλιών
  • Παρατηρητικότητα και ικανότητα διαπραγμάτευσης
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης αυτοκινήτου (τουλάχιστον 1 έτος)
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψήφιους
  • Δυνατότητα ταξιδιών

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Εκπαίδευση, εταιρικό αυτοκίνητο, εταιρικό κινητό τηλέφωνο
  • Ιδιωτική ασφάλεια υγείας εργαζομένου
  • Δυνατότητα εξέλιξης σε ένα δυναμικό εργασιακό περιβάλλον

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα, στο e-mail: marketing@dekaz.gr

Όλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν απόλυτα εμπιστευτικές.

Αθήνα
Με μεγάλη εμπειρία