Για εργοδότες
Κωδ:AS2407Α
APPLICATION SPECIALIST (ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ)
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
16-50
Φαρμακευτικές & Κλάδος Υγείας
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν 2 μήνες
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος

Οι αρμοδιότητες της θέσης περιλαμβάνουν:

  • Χειρισμό Μηχανημάτων Νοσοκομειακής Χρήσης
  • Eκπαίδευση Νοσηλευτικού Προσωπικού και Διασφάλιση Ενδεδειγμένου Επιπέδου Λειτουργίας του Εξοπλισμού και των Προϊόντων της Εταιρίας
  • Εταιρική και Προϊοντική Προβολή και Προώθηση

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ με Ειδίκευση στους Τομείς Παραϊατρικών Επαγγελμάτων
  • Γνώση Αγγλικών & Η/Υ – MS Office
  • Άδεια Οδήγησης Ι.Χ.
  • Ευχάριστη Προσωπικότητα με πολύ καλή Δυνατότητα Επικοινωνίας

Η Εταιρεία Προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων
  • Ιδιωτική ασφάλεια Ζωής & Υγείας
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον
  • Δυνατότητα προσωπικής ανάπτυξης και εξέλιξης

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα αναφέροντας τον κωδικό AS2407A.

Όλα τα βιογραφικά σημειώματα θεωρούνται απολύτως εμπιστευτικά.

Αθήνα