ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ (ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΟΙ-ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΙ) - ΕΔΡΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Company logo - click to visit company page
Φαρμακευτικές & Κλάδος Υγείας
πριν 13 μέρες
Ημ. ανάρτησης

Η εταιρεία PHARMEX , φαρμακευτική εταιρεία με ηγετική θέση στο χώρο του φαρμάκου & δερμοκαλλυντικού και έδρα στo Περιστέρι Αττική, ενδιαφέρεται να προσλάβει  άμεσα ΙΑΤΡΙΚΟ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗ  για ενημέρωση Δερματολόγων - Παιδιάτρων, με έδρα τη Θεσσαλονίκη, για πλήρη απασχόληση.

Περιγραφή θέσης:

  • Ανάπτυξη και διαχείριση πελατολογίου

  • Επισκέψεις στο χώρο του πελάτη με σκοπό την ενημέρωση και την προώθηση των προϊόντων της εταιρίας

  • Επίτευξη μηνιαίων στόχων πωλήσεων

Απαραίτητα προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση πωλήσεων
  • Θα εκτιμηθεί η προϋπηρεσία στην ιατρική ενημέρωση  Δερματολόγων -παιδιάτρων
  • Ικανότητα επικοινωνίας και ανάληψης πρωτοβουλιών
  • Παρατηρητικότητα και ικανότητα διαπραγμάτευσης
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης αυτοκινήτου (τουλάχιστον1 έτος)
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψήφιους
  • Δυνατότητα ταξιδιών

Η Εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Εταιρικό αυτοκίνητο, τηλέφωνο και tablet
  • Συνεχή εκπαίδευση και ευκαιρίες επαγγελματικής ανάπτυξης
  • Φιλικό και υποστηρικτικό περιβάλλον
Θεσσαλονίκη
Με μεγάλη εμπειρία