Για εργοδότες
Κωδ:SELLOUT2024
SELL OUT SPECIALIST
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
1-15
Φαρμακευτικές & Κλάδος Υγείας
πριν 2 μήνες
Ημ. ανάρτησης

H YOUTH LAB., μία εταιρεία δερμοκαλλυντικών που κατέχει μία εξέχουσα θέση στην αγορά των δερμοκαλλυντικών, με εξειδίκευση στην ανάπτυξη τεχνολογικά προηγμένων καλλυντικών με τη χρήση βιοσυμβατών και βιομιμητικών συστατικών, που σαν σκοπό έχουν την ενεργοποίηση του μεταβολισμού της επιδερμίδας,

επιθυμεί να προσλάβει άμεσα

Με έδρα την Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η υπεύθυνη Sell Out θα έχει στην αρμοδιότητα της τα μεγαλύτερα καταστήματα καλλυντικών, σε θέματα που αφορούν το Sell Out των σημείων, την εκπαίδευση των υπεύθυνων των καταστημάτων και τις παραγγελίες τους.

Απαραίτητα προσόντα είναι :

  • Προϋπηρεσία στο χώρο πωλήσεων δερμοκαλλυντικών / καλλυντικών
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες
  • Άριστη γνώση ελληνικών και αγγλικών
  • Πτυχίο ΤΕΙ / ΙΕΚ Αισθητικής θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Δυνατότητα ταξιδιών

Η εταιρία προσφέρει:

  • Καθημερινή απασχόληση
  • Μηνιαίος μισθός και bonus επίτευξης στόχων
  • Ασφαλιστική κάλυψη
  • Διαρκής εκπαίδευση και επιμόρφωση

Αποστολή βιογραφικού στο: e-mail: human-resources@youthlab.com

Υπ' όψιν Υπεύθυνου Ανθρώπινου Δυναμικού

Χαλάνδρι