Για εργοδότες
Κωδ:PROMO 2024
ΠΡΟΩΘΗΤΡΙΑ ΔΕΡΜΟΚΑΛΛΥΝΤΙΚΩΝ ΣΤΑ ΦΑΡΜΑΚΕΙΑ
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
1-15
Φαρμακευτικές & Κλάδος Υγείας
πριν 2 μήνες
Ημ. ανάρτησης

H YOUTH LAB., μία εταιρεία δερμοκαλλυντικών που κατέχει μία εξέχουσα θέση στην αγορά των δερμοκαλλυντικών, με εξειδίκευση στην ανάπτυξη τεχνολογικά προηγμένων καλλυντικών με τη χρήση βιοσυμβατών και βιομιμητικών συστατικών, που σαν σκοπό έχουν την ενεργοποίηση του μεταβολισμού της επιδερμίδας,

επιθυμεί να προσλάβει άμεσα

ΠΡΟΩΘΗΤΡΙΑ δερμοκαλλυντικών στα φαρμακεία

Με έδρα την Αθήνα

Περιγραφή Θέσης:

Υπεύθυνη για την προώθηση προϊόντων και οργάνωση / υλοποίηση events σε επιλεγμένα φαρμακεία

Απαραίτητα προσόντα:

  • Προϋπηρεσία στο χώρο πωλήσεων δερμοκαλλυντικών / καλλυντικών
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες
  • Άριστη γνώση ελληνικών και αγγλικών
  • Πτυχίο ΤΕΙ / ΙΕΚ Αισθητικής θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Δυνατότητα ταξιδιών

Η εταιρία προσφέρει:

  • Καθημερινή απασχόληση
  • Μηνιαίος μισθός και bonus επίτευξης στόχων
  • Ασφαλιστική κάλυψη
  • Διαρκής εκπαίδευση και επιμόρφωση
  • Εταιρικό αυτοκίνητο

Αποστολή βιογραφικού με φωτογραφία:

e-mail: human-resources@youthlab.com

Υπ' όψιν Υπεύθυνου Ανθρώπινου Δυναμικού

Χαλάνδρι