Για εργοδότες
Κωδ:ATH005
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΥΠΟΔΟΧΗΣ

Ο Όμιλος ΠΛΑΚΕΝΤΙΑ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ ΜΟΝ. Α.Ε. προσφέρει ολοκληρωμένη κτηνιατρική φροντίδα, δίνοντας έμφαση στις εξειδικευμένες υπηρεσίες δεύτερης γνώμης και την επείγουσα περίθαλψη.

Προκειμένου να Στελεχωθούν Νέες Θέσεις Εργασίας, για τις ανάγκες της Κλινικής μας στην ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ και στα πλαίσια της περαιτέρω ανάπτυξης των δραστηριοτήτων μας, ζητούνται Γραμματείς Τμήματος Υποδοχής.

Αρμοδιότητες;

  • Υποδοχή κηδεμόνων Ζώων Συντροφιάς - Εξυπηρέτηση Πελατών.
  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου και κλείσιμο ραντεβού με κτηνιάτρους .
  • Καταχώρηση δεδομένων και καταγραφή στοιχείων πελατών – ασθενών ζώων συντροφιάς.
  • Καταχώρηση εσωτερικών και εξωτερικών εξετάσεων.
  • Διαχείριση Ταμείου.

 Απαιτούμενα Προσόντα και Εμπειρία:

  • Πτυχίο Διοίκησης Μονάδων Υγείας & Πρόνοιας Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι. ή αντίστοιχης σχολής.
  • Σχετική προϋπηρεσία σε συναφή καθήκοντα.
  • Πολύ καλή Γνώση του Microsoft Office, ιδιαίτερα σε Excel, CRM και ERP.
  • Κάτοχος τίτλου επιπέδου C1 ή C2 της αγγλικής γλώσσας.
  • Οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες.
  • Δυνατότητα απασχόλησης σε πρωινές και απογευματινές βάρδιες.

Η Εταιρεία Προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών & παροχών.
  • Ιδιωτική Ασφάλιση.
  • Συνεχής εκπαίδευση.
  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας με ανθρωποκεντρικό χαρακτήρα.
Αγία Παρασκευή
πριν ένα μήνα