Για εργοδότες
ΤΕΧΝΙΚΟΙ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ
Company logo - click to visit company page
101-250
Φαρμακευτικές & Κλάδος Υγείας
πριν 17 μέρες
Ημ. ανάρτησης

Η Medicon Hellas, αναζητά Τεχνικούς Ιατρικών Οργάνων να στελεχώσει το τμήμα Τεχνικής Υποστήριξης με έδρα τον Γέρακα Αττικής..

Καθήκοντα :

  • Συντήρηση κι επισκευή διαφόρων τύπων Αυτόματων Ανοσολογικών Αναλυτών και Αναλυτών Αερίων Αίματος .
  • Επικοινωνία με πελάτες  και επίλυση προβλημάτων τηλεφωνικά η εντός του εργαστηρίου..
  • Οργάνωση και διαχείριση όλων των απαραίτητων υλικών για τη διεξαγωγή της διαδικασίας.
  • Σωστή τήρηση αρχείου και εντύπων του συστήματος ποιότητας. (ISO)

Απαραίτητα  προσόντα :

  • Πτυχίο σχολής ΑΕΙ (Τεχνικός Ιατρικών Οργάνων, Ηλεκτρονικός, Ηλεκτρολόγος)
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Ευχέρεια στην χρήση ηλεκτρονικών υπολογιστών και στην εκμάθηση νέων λειτουργικών συστημάτων και εξοπλισμού.
  • Δίπλωμα αυτοκινήτου.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για όσους υποψηφίους προβλέπεται)

Στα πλαίσια της εκπαίδευσης, ο/η Τεχνικός θα εκπαιδευτεί στις εγκαταστάσεις της εταιρείας για το απαραίτητο χρονικό διάστημα.

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Μισθό αναλόγως προσόντων.
  • Αυτοκίνητο.
  • Φιλικό εργασιακό περιβάλλον.
  • Συνεχή εκπαίδευση και επιμόρφωση.
Γέρακας