Για εργοδότες
ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ
  • Κύρια Καθήκοντα:

    • Πραγματοποίηση καθημερινών επισκέψεων σε Επαγγελματίες Υγείας (φαρμακοποιούς & ιατρούς), με σκοπό την προώθηση των προϊόντων της εταιρείας
    • Διαχείριση και ανάπτυξη πελατολογίου
    • Επίτευξη στόχων της εταιρείας.

    Απαραίτητα Προσόντα:

    • Εμπειρία σε ανάλογη θέση επιθυμητή, αλλά όχι απαραίτητη.
    • Δυναμική προσωπικότητα με ικανότητα επικοινωνίας και συνεργασίας.
    • Ήθος, ομαδικότητα & προσανατολισμός στην επίτευξη στόχων.
    • Δίψα για επιτυχία και διάθεση για συνεχή βελτίωση.

    Η Εταιρεία μας προσφέρει:

    • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
    • Βonus επίτευξης στόχου, ανάλογο των αποτελεσμάτων.
    • Εταιρικό αυτοκίνητο, κινητό & tablet.
    • Πρόσθετη ιατροφαρμακευτική περίθαλψη
    • Συνεχή εκπαίδευση, επιμόρφωση και ευκαιρίες για επαγγελματική ανάπτυξη

    Οι ενδιαφερόμενοι που πληρούν τις παραπάνω προϋποθέσεις παρακαλούνται να

    αποστείλουν πρόσφατο βιογραφικό σημείωμα στο Τμήμα Προσωπικού, στην

    ηλεκτρονική διεύθυνση hr@bioaxess.gr

Βριλήσσια
πριν 14 μέρες
Entry / Αρχάριος