Για εργοδότες
Βοηθός Φαρμακείου (Καλλιθέα)
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν 12 μέρες
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος

Στην ομάδα kariera.gr | Mass Recruitment , δεν προσφέρουμε απλά μια θέση εργασίας σας προσφέρουμε τη δυνατότητα να γίνετε μέλος ενός συνεχές μεταβαλλομενου περιβάλλοντος εργασίας. Με χρόνια εξειδίκευσης στις υπηρεσίες μαζικής πρόσληψης, φέρνουμε κοντά εξαιρετικά ταλέντα υποψηφίων με δυναμικές εταιρείες.

Στην ομάδα του kariera.gr | Mass Recruitment κάθε επαγγελματική σας κίνηση είναι ένα βήμα προς την αριστεία. Ξεκινήστε μαζί μας μια καριέρα όπου οι δεξιότητές σας συναντούν ασύγκριτες ευκαιρίες.

Η ομάδα του kariera.gr, αναζητά για λογαριασμό μεγάλης εταιρείας που αναλαμβάνει τη διαχείριση φαρμακείων, Βοηθό Φαρμακείου, στην περιοχή της Καλλιθέας.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Υποστήριξη του φαρμακοποιού στη διαχείριση και οργάνωση του φαρμακείου.
  • Καταγραφή και απογραφή φαρμάκων και φαρμακευτικών προμηθειών.
  • Εξυπηρέτηση πελατών, συμπεριλαμβανομένης της διεκπεραίωσης συναλλαγών για πωλήσεις φαρμάκων και άλλων προϊόντων.
  • Παραπομπή όλων των ερωτήσεων που σχετίζονται με συνταγές και φαρμακευτικά προϊόντα στον φαρμακοποιό.
  • Ανατροφοδότηση ραφιών με φάρμακα και φαρμακευτικές προμήθειες, διασφαλίζοντας την σωστή τοποθέτηση και ετικετοποίηση.
  • Ακριβής πληκτρολόγηση, εκτύπωση και διαχείριση ετικετών συνταγών.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο Βοηθού Φαρμακευτικής (ΤΕΙ)υ.
  • Άδεια άσκησης επαγγέλματος βοηθού φαρμακοποιού.
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες.
  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση και επίλυσης προβλημάτων.
  • Δέσμευση για την παροχή υψηλής ποιότητας υπηρεσιών υγείας στους πελάτες.

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό μηνιαίο πακέτο αποδοχών
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Διαρκή εκπαίδευση και προοπτικές ανέλιξης
  • Άνετο, φιλικό και σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον
Αθήνα