Για εργοδότες
Κωδ:sales W ATHENS-05
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗ-ΤΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ Ν.ΑΤΤΙΚΗΣ
Company logo - click to visit company page
Φαρμακευτικές & Κλάδος Υγείας
πριν 10 μέρες
Ημ. ανάρτησης

Η Εταιρεία ΙΑΜΕΞ Ιατρικά Είδη Α.Ε. με ηγετική θέση στην διάθεση εξειδικευμένου ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού και Επιθεμάτων Ελκών και Εγκαυμάτων αναζητά:

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗ-ΤΡΙΑ

Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ

για την στελέχωση του τμήματος Πωλήσεων των Επιθεμάτων
με βασικές αρμοδιότητες την τεχνική υποστήριξη στην εφαρμογή προϊόντων

Αρμοδιότητες Θέσης

  • Συντήρηση πελατολογίου
  • Τεχνική υποστήριξη στην εφαρμογή των προϊόντων
  • Εξασφάλιση της εφαρμογής διαδικασιών σύμφωνα με τις εταιρικές προδιαγραφές

Προφίλ/Προσόντα Υποψηφίου

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ (επιθυμητό πτυχίο νοσηλευτικής)
  • Θα εκτιμηθεί προηγούμενη εμπειρία σε ανάλογη θέση
  • Γνώση Αγγλικής και χρήσης Η/Υ
  • Θετική, ευχάριστη, προσωπικότητα
  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Ικανότητα δημιουργίας σχέσεων εμπιστοσύνης
  • Δίπλωμα οδήγησης Ι.Χ.

Η ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ

  • Μισθό αναλόγως προσόντων και προϋπηρεσίας.
  • Bonus αποδοτικότητας
  • Εταιρικό Κινητό
  • Ευκαιρία για διάκριση και εξέλιξη σε μια δυναμική εταιρία στον ιατρικό χώρο.
  • Συνεχής off-the-job και on-the-job εκπαίδευση
Κηφισιά