Για εργοδότες
Κωδ:Κωδικός αγγελίας Π05/24
ΠΩΛΗΤΗΣ – ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ
Company logo - click to visit company page
101-250
Φαρμακευτικές & Κλάδος Υγείας
πριν 10 μέρες
Ημ. ανάρτησης

Η Eταιρεία ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ δραστηριοποιείται στο χώρο της υγείας υλοποιώντας τη διάθεση, εγκατάσταση και τεχνική υποστήριξη ιατρικών μηχανημάτων υψηλής τεχνολογίας σε νοσοκομεία, κλινικές και ιδιωτικά ιατρεία, καθώς και την εκπαίδευση του επιστημονικού προσωπικού στη λειτουργία τους. Eνδιαφέρεται για την άμεση πρόσληψη ΠΩΛΗΤΗ / ΠΩΛΗΤΡΙΑΣ ιατρικών μηχανημάτων, με έδρα την Θεσσαλονίκη

Απαραίτητα προσόντα/χαρακτηριστικά:

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ σχετικής κατεύθυνσης

  • Προυπηρεσία σε πωλήσεις ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού επιθυμητή

  • Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας

  • Γνώση χρήσης Η/Υ (MS Office)

  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπροσωπικές δεξιότητες

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Παροχή υψηλού επιπέδου υπηρεσιών εξυπηρέτησης πελατών στο κατάστημα της Εταιρείας

  • Προώθηση προιόντων & υπηρεσιών σε πελάτες

  • Δημιουργία & ανάπτυξη νέου πελατολογίου

  • Διαρκής ενημέρωση και εκπαίδευση σε προϊόντα

Η Εταιρεία προσφέρει:

  • Άριστο περιβάλλον εργασίας

  • Συνεχή εκπαίδευση

  • Δυνατότητες εξέλιξης

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν τα βιογραφικά τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@papapostolou.gr

Για όλα τα βιογραφικά θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια

Θεσσαλονίκη