Για εργοδότες
Medical Sales Representative - Αθήνα
Company logo - click to visit company page
16-50
Φαρμακευτικές & Κλάδος Υγείας
ΆλιμοςΤοποθεσία
Άλιμος
πριν 3 ώρες
Ημ. ανάρτησης
πριν 3 ώρες

H ομάδα μας μεγαλώνει!

Η εταιρεία ISOPLUS Α.Ε. επιδεικνύει πάνω από 35 χρόνια εμπειρίας και αριστείας στην αντιπροσώπευση, διανομή και προώθηση φυσικών συμπληρωμάτων διατροφής και καλλυντικών, κατέχοντας ηγετική θέση στην ελληνική αγορά.

Επιθυμούμε να προσλάβουμε έναν Ιατρικό Επισκέπτη με έδρα τη περιοχή της Αθήνας και την δυνατότητα πραγματοποίησης ταξιδιών.

Βασικές Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση και ανάπτυξη υπάρχοντος πελατολογίου ιατρών.
  • Καθημερινές επισκέψεις σε ιατρούς, με σκοπό την ενημέρωση για τα προϊόντα Mustela.
  • Σχεδιασμός και εφαρμογή εβδομαδιαίου - μηνιαίου πλάνου επισκέψεων.
  • Καταχώρηση των επισκέψεων και των δεδομένων στο CRM.
  • Συμμετοχή σε συνέδρια.

Προαπαιτούμενα

  • Δύο χρόνια εργασιακής εμπειρίας με Παιδιάτρους και Δερματολόγους (σε νοσοκομειακό και ιδιωτικό χώρο) θα είναι επιθυμητό αλλά όχι απαραίτητο.
  • Πολύ καλός χειρισμός Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Οργανωτικές ικανότητες με έμφαση στο αποτέλεσμα και την εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Προσανατολισμός στην επίτευξη στόχων και αποτελεσμάτων
  • Άριστες διαπραγματευτικές και επικοινωνιακές ικανότητες (γραπτά και προφορικά)
  • Ικανότητα διαχείρισης πολλαπλών καθηκόντων (multitasking) και θέσπισης προτεραιοτήτων
  • Εργατικότητα, πρωτοβουλία, ομαδικότητα & πνεύμα συνεργασίας
  • Δίπλωμα αυτοκινήτου
  • Δυνατότητα ταξιδιών

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων
  • Ιδιωτική ασφάλιση
  • Εταιρικό αυτοκίνητο, κινητό και tablet
  • Ευκαιρίες μάθησης και ανάπτυξης σε ένα σύγχρονο και φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Κάλυψη εκτός έδρας

Σε περιμένουμε στην ομάδα μας!

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια προς όλα τα βιογραφικά.

Η εταιρεία θα επικοινωνήσει μόνο με τους υποψηφίους που τα βιογραφικά πληρούν τα απαιτούμενα προσόντα και κριτήρια.

Άλιμος
πριν 3 ώρες