Για εργοδότες
Κωδ:MAAL_08.2024
Micro Analyst
ΆλιμοςΤοποθεσία
Άλιμος
πριν 17 μέρες
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος

Η ΦΑΜΑΡ Α.Β.Ε. Ελληνική Εταιρεία που δραστηριοποιείται στην Ευρώπη, με ηγετική θέση στο χώρο της παραγωγής φαρμάκων και καλλυντικών, ζητά να προσλάβει για το Εργοστάσιό της στον Άλιμο:

                                       MICRO ANALYST (MAAL_08.2024)

O/Η κάτοχος της θέσης θα έχει τις εξής αρμοδιότητες:

  • Πραγματοποίηση μικροβιολογικών αναλύσεων α΄ υλών, ημιετοίμων και τελικών προϊόντων
  • Υλοποίηση περιβαλλοντικών ελέγχων στους χώρους παραγωγής
  • Ανάλυση ενδοτοξινών
  • Δειγματοληψία προϊόντων και πρώτων υλών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ στη Βιολογία, μεταπτυχιακό σε συναφές αντικείμενο θα θεωρηθεί προσόν
  • Εμπειρία 2 έτη σε μικροβιολογικό εργαστήριο στο βιομηχανικό χώρο (φαρμάκου, τροφίμου)
  • Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση MS Office (η γνώση SAP θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν)

Προσφέρουμε:

  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης σε πολυεθνικό περιβάλλον
  • Πακέτο αποδοχών  αναλόγως προσόντων
  • Συνεχή εκπαίδευση και ανάπτυξη

 Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν πλήρες βιογραφικό σημείωμα (αναγράφοντας τον κωδικό της θέσης)

Άλιμος