Για εργοδότες
Lifeguard Spa Pool - 91 Athens Riviera
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν 2 μέρες
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος

Η Domes Resorts, ένας από τους ταχύτερα αναπτυσσόμενους ξενοδοχειακούς ομίλους στη Μεσόγειο, προσλαμβάνει  Ναυαγοσώστη για το νέο πολυτελές Glamping και Members Club «91 Athens Riviera» στην περιοχή της Βούλας.

Καθήκοντα:

  • Εποπτεία της πισίνας
  • Προειδοποίηση των κολυμβητών για ακατάλληλες δραστηριότητες ή κινδύνους
  • Τήρηση των κανονισμών της πισίνας και των πολιτικών ασφάλειας του νερού
  • Διάσωση/ Παροχή πρώτων βοηθειών σε περίπτωση τραυματισμού

Requirements

Απαραίτητα Προσόντα :

  • Πτυχίο Ναυαγοσωστικής Σχολής
  • Πτυχίο ΤΕΦΑΑ θα συνεκτιμηθεί
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας - γνώση επιπλέον ξένων γλωσσών θα συνεκτιμηθεί
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Προσφορά και διάθεση υπηρεσιών υψηλών προδιαγραφών
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας
  • Προσεγμένη εμφάνιση, καθαριότητα
  • Επαγγελματισμός

Benefits

Στο πλαίσιο της παραπάνω θέσης, προσφέρουμε:

  • Πακέτο αποδοχών ανάλογο προσόντων
  • Δυνατότητες ανάπτυξης μέσα σε ένα συνεχώς αναπτυσσόμενο εργασιακό περιβάλλον
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση

Domes Resorts is an equal opportunity employer, all applications will be treated in strict confidentiality.

Only suitable candidates will be contacted.

Αθήνα