Για εργοδότες
Αρτοποιός

Μεγάλη Αλευροβιομηχανία με έδρα τα Οινόφυτα επιθυμεί να προσλάβει αρτοποιό για εργασία πλήρους απασχόλησης (πρωινό ωράριο).

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Πτυχίο Αρτοποιού με εμπειρία τουλάχιστον 2 χρόνια ή εναλλακτικά Εμπειρία Αρτοποιού (χωρίς πτυχίο) τουλάχιστον για 5 χρόνια.
  • Γνώση πρόσθετων στο αλεύρι και στα τελικά του προϊόντα.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.
  • Επικοινωνιακός.
  • Συνεργάσιμος.
  • Όρεξη για εκμάθηση νέων διαδικασιών.

Αρμοδιότητες

  • Προετοιμασία του χώρου τoυ εργαστηρίου και των μηχανημάτων για την έναρξη της παραγωγής.
  • Αρμόδιος για την παρασκευή όλων των παραγόμενων αρτοσκευασμάτων (πχ δοσολογίες υλικών, ζύμη, τελικό αποτέλεσμα).
  • Έλεγχος των παραγόμενων προϊόντων.
  • Διατύπωση προτάσεων για αλλαγές και νέα προϊόντα.
  • Επικοινωνία με το Ποιοτικό Έλεγχο και τη Παραγωγή για τα τελικά αποτελέσματα των δοκιμών.
  •  Επικοινωνία με πελάτες.

Παροχές

Η εταιρεία μας παρέχει:

  • Ικανοποιητικές αποδοχές ανάλογες προσόντων και εμπειρίας.
  • Πλήρης ασφάλιση.
  • Ένα άνετο εργασιακό περιβάλλον.
  • Συνεχόμενη εκπαίδευση.
  • Επαγγελματική αποκατάσταση.
  • Μεταφορικό μέσο ανάλογα με την περιοχή.
ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΘΕΣΗΣ
Αρτοποιός
Οινόφυτα
πριν 2 μέρες
Με μεγάλη εμπειρία