Για εργοδότες
Job Header Image
Εξυπηρέτηση πελατών για δίκτυο ταχυφορτιστών οχημάτων
Company logo - click to visit company page
2001-30000
Εξυπηρέτηση πελατών / Τηλεφωνικό κέντρο
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν 2 μέρες
Ημ. ανάρτησης
N/A
Επίπεδο εμπειρίας
N/A
Νέες θέσεις εργασίας υποστήριξης πελατών για το νέο δίκτυο ταχυφορτιστών οχημάτων της μεγαλύτερης Επιχείρησης Ηλεκτρισμού της Ελλάδας

Η Teleperformance Greece , ο 3ος μεγαλύτερος εργοδότης της χώρας, συνεργαζόμενη με την μεγαλύτερη Επιχείρηση Ηλεκτρισμού της Ελλάδας, προσφέρει νέες θέσεις εργασίας υποστήριξης πελατών για το νέο δίκτυο ταχυφορτιστών οχημάτων. Η επιχείρηση παρέχει ολοκληρωμένες λύσεις ηλεκτροκίνησης σε όλη την Ελλάδα, προσφέροντας προσβάσιμους ταχυφορτιστές σε ιδιώτες, επιχειρήσεις και δημόσιους φορείς. Εάν έχεις πάθος για την ηλεκτροκίνηση και θα ήθελες να συμβάλεις σε έναν τρόπο μετακίνησης φιλικό προς το περιβάλλον, θα χαρούμε να επικοινωνήσουμε μαζί σου!
Περιγραφή θέσης εργασίας:

  • Διαχείριση εισερχομένων κλήσεων με στόχο την ικανοποίηση αιτημάτων των πελατών
  • Άμεση εξυπηρέτηση και εύρεση κατάλληλων λύσεων
  • Ενημέρωση πελατών για την εξέλιξη των αιτημάτων τους
  • Διατήρηση της ικανοποίησης των πελατών σε υψηλά επίπεδα
  • Ωράριο: Κυλιόμενο 8ωρο (24/7)

Απαραίτητα προσόντα:

  • Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Άριστη χρήση γραπτού & προφορικού λόγου
  • Συνέπεια και επαγγελματισμός
  • Κατανόηση των βασικών αρχών της ηλεκτροκίνησης και των ηλεκτρικών οχημάτων, όπως οι τύποι φορτιστών, οι μπαταρίες και οι τεχνολογίες φόρτισης
  • Ικανότητα χρήσης λογισμικού και εφαρμογών που σχετίζονται με την ηλεκτροκίνηση, όπως εφαρμογές για την εύρεση σταθμών φόρτισης και τη διαχείριση πληρωμών.
  • Ικανότητα να προσαρμόζεται σε νέες τεχνολογίες και διαδικασίες
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα συνεκτιμηθεί

Τι προσφέρουμε:

  • Μηνιαίο bonus επίτευξης ποσοτικών και ποιοτικών στόχων
  • Εργασία στις σύγχρονες εγκαταστάσεις μας στην Αθήνα
  • Πρόγραμμα συστάσεων (refer a friend): Προσκαλέστε τους φίλους σας και λάβετε υψηλά μπόνους!
  • Εκπαίδευση από πιστοποιημένους εκπαιδευτές
  • Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης σε ένα σύγχρονο και ανθρώπινο περιβάλλον εργασίας
  • Εκδηλώσεις και δράσεις εταιρικής υπευθυνότητας
  • Προνόμια Υγείας σε συνεργασία με ιδιωτικούς φορείς
  • Εκπτώσεις και προσφορές για μεγάλο δίκτυο επιχειρήσεων
Στην Teleperformance Greece, τη μεγαλύτερη εταιρεία παροχής "Customer Experience Management" στην Ελλάδα, έχεις τη δυνατότητα να εξελίξεις την καριέρα σου, εκπροσωπώντας τα μεγαλύτερα brands διεθνώς. Ενώ ακόμη, θα έχεις την ευκαιρία να γίνεις μέλος μιας μεγάλης ομάδας, η οποία σέβεται τη διαφορετικότητα, προσφέροντας ίσες ευκαιρίες σε όλους, ανεξαρτήτως φύλου, εθνικότητας, ηλικίας, θρησκείας ή κουλτούρας. Εάν όλα τα παραπάνω σου φαίνονται γνώριμα ή θέλεις να τα ανακαλύψεις, τότε σε προσκαλούμε να γίνεις μέλος της ομάδας μας, η οποία αριθμεί πάνω από 12.000 μέλη, που προέρχονται από 110+ χώρες. Δείτε περισσότερα: Θέλεις να δεις περισσότερες ελληνόφωνες θέσεις εργασίας; Κάνε κλικ εδώ . Θέλεις να δεις όλες τις θέσεις εργασίας που παρέχουμε; Κάνε κλικ εδώ .",
Αθήνα
N/A