Για εργοδότες
Χειριστής/στρια Γραμμής Παραγωγής/Συσκευασίας
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις

Η εταιρεία μας βιομηχανικό catering με ηγετική θέση στην αγορά έτοιμων γευμάτων και έδρα στις Αχαρνές αναζητεί χειριστή γραμμής συσκευασίας

Καθήκοντα Θέσης:

  • Εποπτεία ορθής λειτουργίας μηχανής παραγωγής
  • Τροφοδοσία μηχανής με πρώτη ύλη
  • Συλλογή, συσκευασία και αποθήκευση του τελικού προϊόντος
  • Περιοδικός ποιοτικός και οπτικός έλεγχος του τελικού προϊόντος βάσει του συστήματος διασφάλισης ποιότητας
  • Εφαρμογή και συμμόρφωση βάσει των οδηγιών παραγωγής
  • Τήρηση των διαδικασιών που διέπουν τους κανόνες καλής παρασκευής, υγιεινής και ασφαλείας

Προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση επιθυμητή
  • Δυνατότητα εργασίας σε κυλιόμενο ωράριο
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας

Προσφέρεται:

  • Πενθήμερη εργασία
  • Σύγχρονο περιβάλλον με καλές εργασιακές συνθήκες
  • Προοπτικές εξέλιξης και εκπαίδευσης

Αχαρνές
πριν 2 μήνες