Για εργοδότες
Job Header Image
Κωδ:ΚΩΔΙΚΟΣ 400
Τιμολόγηση (Κατάστημα Αγρινίου)
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
101-250
Γενικός κλάδος
πριν 2 μήνες
Ημ. ανάρτησης

Περιγραφή Θέσης Εργασίας

  • Τιμολόγηση παραστατικών (Τιμολόγια, Δελτία, Τριγωνικές, Αποδείξεις, Επιστροφές κτλ)
  • Τιμολόγηση Δρομολογίων, Λιανικής Πώλησης, Χρήση POS για Πιστωτικές Κάρτες
  • Ορθή καταχώρηση παραστατικών
  • Συμφωνίες εισπράξεων
  • Άριστη γνώση όλων των λειτουργιών του λογιστικού κυκλώματος
  • Εμπειρία επικοινωνίας με πελάτες και προμηθευτές

Απαραίτητα προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ-ΤΕΙ (προαιρετικά)
  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή χρήση Η/Υ, Office (Outlook,Excel,Word)
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση (ιδανικά στον χώρο του Αλουμινίου-σιδήρου)

Επιθυμητά επιπρόσθετα προσόντα

  • Γνώση εμπορικής εφαρμογής Soft One
  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση σε εμπορική εταιρία στον κλάδο του Αλουμινίου-Σιδήρου
  • Άνεση στην επικοινωνία και την διαπραγμάτευση
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Αποτελεσματική οργάνωση και διαχείριση χρόνου
  • Ικανότητα συντονισμού και επικοινωνίας με την αποθήκη-παραλαβές

Είδος εργασίας

  • Πλήρης Απασχόληση
  • Συνεχή εκπαίδευση

Η αγγελία αφορά θέση εργασίας στο κατάστημα της εταιρίας στο Αγρίνιο.

Οι υποψήφιοι παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους (συνοδευόμενο με φωτογραφία), αναφέροντας τον κωδικό της θέσης, στο email: i.serafetinidis@doukas.com.gr

Αγρίνιο
Με μεγάλη εμπειρία