Για εργοδότες
Οδηγός - Χειριστής Μηχανήματος Έργου (Ελευσίνα)

Η εταιρεία Antipollution που δραστηριοποιείται ενεργά στον κλάδο της ναυτιλίας και κατέχει πολυετή εμπειρία στην υποδοχή και διαχείριση αποβλήτων, αναζητά Οδηγό-Χειριστή Μηχανημάτων Έργου για άμεση πλήρη απασχόληση στην Ελευσίνα.

Οδηγός - Χειριστής Μηχανημάτων Έργου

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Οδήγηση και χειρισμός εξειδικευμένων μηχανημάτων έργου και οχημάτων για την εκτέλεση διαφόρων εργασιών στο χώρο απασχόλησης
  • Μεταφορά υλικών και φορτίων με ασφάλεια και ακρίβεια
  • Χειρισμός μηχανημάτων ανύψωσης και σάρωσης για καθαρισμό και συντήρηση επιφανειών
  • Τακτικός έλεγχος και συντήρηση των μηχανολογικών εγκαταστάσεων για την εξασφάλιση της καλής λειτουργίας
  • Συμμόρφωση με τις οδηγίες του υπευθύνου έργου και συνεργασία με την ομάδα για την ομαλή εκτέλεση των εργασιών

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Δίπλωμα οδήγησης κατηγορίας Γ’, ADR και κάρτα Π.Ε.Ι.
  • Άδεια χειριστή Μηχανημάτων Έργου
  • Επιθυμητό δίπλωμα οδήγησης κατηγορίας Ε'
  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση
  • Γνώση Αγγλικών και εξοικείωση με Η/Υ και MS Office θα εκτιμηθούν
  • Υπευθυνότητα, συνέπεια και πνεύμα συνεργασίας

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ομαδικό συμβόλαιο ιδιωτικής ασφάλισης
  • Φιλικό και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
Ελευσίνα
πριν 17 μέρες
Χωρίς προϋπηρεσία / Χωρίς εμπειρία