Για εργοδότες
Εργάτης (Ελευσίνα)

Η εταιρεία Antipollution που δραστηριοποιείται ενεργά στον κλάδο της ναυτιλίας και κατέχει πολυετή εμπειρία στην υποδοχή και διαχείριση αποβλήτων, αναζητά Εργάτη για άμεση πλήρη απασχόληση στην Ελευσίνα.

Εργάτης

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Καθαρισμός και συντήρηση χώρων εγκατάστασης
  • Εργασίες ανασυσκευασίας και διαχείρισης υλικών
  • Χειρισμός και μεταφόρτωση υλικών με χρήση κατάλληλου εξοπλισμού
  • Υποστήριξη σε χειριστές μηχανημάτων έργου
  • Τήρηση οδηγιών του υπεύθυνου έργου
  • Συμμετοχή σε άλλες υποστηρικτικές εργασίες

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Απόφοιτος δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης κατηγορίας Β’ και ιδιόκτητο μεταφορικό μέσο
  • Υπευθυνότητα, συνέπεια και καλή επικοινωνία

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ομαδικό συμβόλαιο ιδιωτικής ασφάλισης
  • Φιλικό και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
Ελευσίνα
πριν 17 μέρες
Χωρίς προϋπηρεσία / Χωρίς εμπειρία