Για εργοδότες
Event Coordinator
Company logo - click to visit company page
16-50
Διαφημιστικές Υπηρεσίες, Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν 13 μέρες
Ημ. ανάρτησης

Η Dreamstar Events , εταιρεία στο χώρο της διοργάνωσης και λειτουργίας εκδηλώσεων αναζητά ένα νέο μέλος για να ενταχθεί στην ομάδα μας. Ο υποψήφιος θα πρέπει να έχει ως βασικά στοιχεία την αμεσότητα, τις οργανωτικές δεξιότητες, την ομαδικότητα, την προσαρμοστικότητα και την επιθυμία να εξελιχθεί.

Αρμοδιότητες

  • Υποστήριξη στον σχεδιασμό, την οργάνωση και τον συντονισμό των εκδηλώσεων.
  • Έρευνα και επικοινωνία με πιθανούς πελάτες και προμηθευτές.
  • Συντονισμός των logistics της εκδήλωσης, συμπεριλαμβανομένης της εγκατάστασης, της μεταφοράς και της αποσυναρμολόγησης του εξοπλισμού.
  • Οργάνωση , παρακολούθηση και αρχειοθέτηση εγγραφών.
  • Υποστήριξη κατά την διάρκεια των εκδηλώσεων.
  • Συλλογή και ανάλυση των ανατροφοδοτήσεων μετά την εκδήλωση για να βελτιωθούν οι μελλοντικές εκδηλώσεις.

Απαραίτητα προσόντα

  • Δυνατότητα απασχόλησης Σαββατοκύριακα ή Αργίες ανάλογα τις εκδηλώσεις.
  • Πολύ καλές επικοινωνιακές δεξιότητες.
  • Ικανότητα διαπραγματεύσεων και διαχείρισης χρόνου.
  • Ευελιξία και Προσαρμοστικότητα
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε διοργάνωση εκδηλώσεων / project management.
  • Επιθυμητές Σπουδές σε τομείς όπως η Διοργάνωση Εκδηλώσεων, Διοίκηση Επιχειρήσεων, Μάρκετινγκ, Δημόσιες Σχέσεις ή άλλες σχετικές σπουδές.
  • Άριστη γνώση MS Office και υπολογιστών.
  • Καλή γνώση Αγγλικών.

Παροχές

  • Μισθός ανάλογα με τα προσόντα του υποψηφίου
Αθήνα