Για εργοδότες
ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΤΜΗΜΑ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΩΝ-ΤΙΜΟΛΟΓΗΣΗΣ
πριν 12 μέρες
Ημ. ανάρτησης

Περιγραφή Θέσης/Αρμοδιότητες:

  • Λήψη παραγγελιών, καταχώρηση & επικοινωνία με το τμήμα προγραμματισμού
  • Ενημέρωση των πελατών για την πορεία των παραγγελιών και τους χρόνους παράδοσης
  • Επικοινωνία με τις μεταφορικές εταιρίες για τον προγραμματισμό των δρομολογίων
  • Επικοινωνία με τους πελάτες για τα ραντεβού των παραδόσεων
  • Επικοινωνία με την αποθήκη για τον προγραμματισμό και την αποστολή των προϊόντων
  • Έκδοση δελτίων αποστολής - τιμολόγηση
  • Παρακολούθηση αποθεμάτων
  • Αποστολή πιστοποιητικών προϊόντων στους πελάτες
  • Επικοινωνία εσωτερικά για την πορεία των προσφορών που έχουν γίνει στους πελάτες
  • Επικοινωνία εσωτερικά για το κόστος και τις τιμές των προϊόντων
  • Γενική επικοινωνία με τους πελάτες για οποιοδήποτε θέμα προκύψει

Απαραίτηταα Προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ
  • Εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας & Η/Υ
  • Οργανωτικές ικανότητες , μεθοδικότητα & υπευθυνότητα
  • Ικανότητα επικοινωνίας και συνεργασίας με άτομα και ομάδες
  • Ικανότητες ορθής διαχείρισης χρόνου & επίλυσης προβλημάτων
  • Δυνατότητα εργασίας κάτω από αυστηρά χρονοδιαγράμματα και συνθήκες πίεσης

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Αποδοχές ανάλογων προσόντων και προϋπηρεσίας.
  • Ευχάριστο και σύγχρονο περιβάλλον.
  • Συνεχή εκπαίδευση και ανάπτυξη.

Αχαρνές