Για εργοδότες
Fitness Instructor / Yoga Instructor - 91 Athens Riviera

Η Domes Resorts προσγειώνεται στην Αθήνα και αναζητά Fitness Instructor / Yoga Instructor για το νέο πολυτελές Glamping και Members Club «91 Athens Riviera» στην περιοχή της Βούλας.

Καθήκοντα:

  • Προσδιορισμός του επιπέδου φυσικής κατάστασης και υγείας των πελατών
  • Επίβλεψη ολοκλήρωσης των ασκήσεων
  • Τροποποίηση των προγραμμάτων άσκησης βάσει αναγκών, πιθανών τραυματισμών ή προβλημάτων υγείας
  • Διεξαγωγή ατομικών και ομαδικών τάξεων γυμναστικής
  • Υιοθέτηση ολιστικής προσέγγισης στην άσκηση (π.χ. καρδιαγγειακή άσκηση, δύναμη)
  • Επίβλεψη της χρήσης εξοπλισμού γυμναστικής για να διασφαλίζεται η σωστή και ασφαλής άσκηση των πελατών
  • Ασκήσεις yoga / pilates και άλλα

Requirements

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 5*
  • Άριστη γνώση Αγγλικών. Η άριστη γνώση επιπρόσθετης γλώσσας θα θεωρηθεί ως επιπλέον προσόν.
  • Απόφοιτος σχολής φυσικής αγωγής
  • Άριστη γνώση personal training, yoga και pilates
  • Οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά

Benefits

Στο πλαίσιο της παραπάνω θέσης, προσφέρουμε:

  • Πακέτο αποδοχών ανάλογο προσόντων
  • Δυνατότητες ανάπτυξης μέσα σε ένα συνεχώς αναπτυσσόμενο εργασιακό περιβάλλον
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση

Domes Resorts & Reservesis an equal opportunity employer, all applications will be treated in strict confidentiality.

Only suitable candidates will be contacted.

Αθήνα
πριν 11 μέρες
Με κάποια εμπειρία
Πλήρης απασχόληση / Μερική απασχόληση