Για εργοδότες
Groom - 91 Athens Riviera

Η Domes Resorts προσγειώνεται στην Αθήνα και αναζητά Groom για το νέο πολυτελές Glamping και Members Club «91 Athens Riviera» στην περιοχή της Βούλας.

Καθήκοντα:

  • Υποδοχή και καλωσόρισμα των πελατών
  • Έλεγχος των καθημερινών αφίξεων και αναχωρήσεων των πελατών
  • Συλλογή και παράδοση αποσκευών στα δωμάτια μέσω αποτελεσματικής διαχείρισης χρόνου
  • Ενημέρωση των πελατών σχετικά με τις παροχές του δωματίου (χρηματοκιβώτιο, TV κ.λ.π)
  • Πλήρης γνώση της Ξενοδοχειακής Μονάδας, των υπηρεσιών και της περιοχής

Requirements

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Αποδεδειγμένη επαγγελματική εμπειρία σε μεγάλες ξενοδοχειακές μονάδες 5 αστέρων
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας και της ελληνικής
  • Ευχάριστη, ευγενική και φιλική προσωπικότητα, με διάθεση για εξέλιξη και ανάπτυξη
  • Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά, με στόχο την παροχή υπηρεσιών υψηλού επιπέδου
  • Σημασία στην λεπτομέρεια, πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας
  • Ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές καταστάσεις

Benefits

Στο πλαίσιο της παραπάνω θέσης, προσφέρουμε:

  • Πακέτο αποδοχών ανάλογο προσόντων
  • Δυνατότητες ανάπτυξης μέσα σε ένα συνεχώς αναπτυσσόμενο εργασιακό περιβάλλον
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση

Domes Resorts & Reservesis an equal opportunity employer, all applications will be treated in strict confidentiality.

Only suitable candidates will be contacted.

Αθήνα
πριν 10 μέρες
Entry / Αρχάριος
Πλήρης απασχόληση / Μερική απασχόληση