Για εργοδότες
Υπάλληλος Γραφείου - Τμήμα Εισαγωγών

Καλώς ήρθατε στον κόσμο  TSAKIRIS MALLAS, έναν αναγνωρισμένο ηγέτη στο χώρο της κατασκευής και εμπορίας υποδημάτων.
Είμαστε πεπεισμένοι ότι η επιτυχία μας οφείλεται στην αφοσίωση και στην καινοτομία των ανθρώπων μας.  Εάν είστε έτοιμοι να ενταχθείτε σε μια εταιρεία που επενδύει στο μέλλον της μόδας και της υποδηματοποιίας, τότε σας καλωσορίζουμε να εξερευνήσετε την ευκαιρία που προσφέρει για την θέση:

Υπάλληλος Γραφείου για το Τμήμα Εισαγωγών

Κύρια καθήκοντα :

•    Επικοινωνία με προμηθευτές εξωτερικου για δειγματα, παραγγελιες, φορτωσεις, πληρωμες, ελαττωματικά
•    Διαχείριση δειγματων / παραγγελιών
•    Παρακολούθηση παραλαβής προιόντων

Απαραίτητα προσόντα:
•    Σπουδές ΤΕΙ Οικονομικής κατεύθυνσης θα εκτιμηθούν
•    Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση  θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
•    Άριστη γνώση H/Y και ειδικά MS Office, ERP (γνώση Entersoft θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν)
•    Άριστη γνώση Αγγλικών
•    Επιθυμητή γνώση Ιταλικών ή/και Τούρκικων
•    Άριστες επικοινωνιακές, διαπραγματευτικές & οργανωτικές δεξιότητες.

Παροχές:
•    Μόνιμη και πλήρης απασχόληση
•    Προοπτικές εξέλιξης σε εναν αναπτυσσόμενο όμιλο
•    Άριστο, δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
•    Συνεχής εκπαίδευση

Αργυρούπολη
πριν 10 μέρες