Για εργοδότες
Merchandiser

Η εμπορική εισαγωγική εταιρία ειδών super market ΑΦΟΙ Γ. ΦΙΛΝΤΙΣΗ I.K.Ε. ζητάει MERCHANDISER για μόνιμη καθημερινή 5νθήμερη εργασία, 8ωρης απασχόλησης εντός καταστημάτων στο Νομό Αττικής.

Περιγραφή θέσης

  • Επισκέψεις στα καταστήματα για καταγραφή και τοποθέτηση των προϊόντων στα ράφια .
  • Διασφάλιση της ελκυστικής παρουσίασης των εμπορευμάτων στους χώρους των καταστημάτων και προτάσεις για επιπλέον βελτιώσεις
  • Εκτέλεση παραγγελιοληψιών με στόχο τον αποτελεσματικό ανεφοδιασμό των καταστημάτων
  • Καταγραφή τιμών και στοιχείων ανταγωνισμού
  • Έλεγχος συμφωνημένων ενεργειών
  • Τοποθέτηση διαφημιστικού υλικού- δεύτερα σημεία πώλησης-extra προβολές

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος/η ΙΕΚ / ΤΕΙ / ΑΕΙ
  • Καλή γνώση & χρήση Η/Υ
  • Γνώση αγγλικών
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και άριστη διαπραγματευτική ικανότητα
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις, για τους άνδρες υποψήφιους
  • Άδεια οδήγησης αυτοκίνητου
  • Προσεγμένη και επαγγελματική εμφάνιση
  • Ανάλογη εμπειρία θα εκτιμηθεί

Παροχές

  • Σταθερός μισθός
  • Ασφάλιση
  • Εταιρικό αυτοκίνητο

Αποστολή βιογραφικών στο cv@fildisi.gr

Αθήνα
πριν 3 ώρες