Για εργοδότες
Κωδ:AS.AC.10
Βοηθός Λογιστή
πριν 2 ώρες
Ημ. ανάρτησης
πριν 2 ώρες

Η Delphis προσφέρει τον απόλυτο συνδυασμό ενός ευρύτατου Portfolio προϊόντων κλιματισμού και ψύξης, με τις αντίστοιχες κορυφαίας ποιότητας υπηρεσίες, τόσο σε πελάτες χονδρικής, όσο και απευθείας σε  κεντρικούς, στρατηγικούς λογαριασμούς.

Το portfolio των προϊόντων μας περιλαμβάνει κορυφαία brands όπως LENNOX, CLINT, HISENSE, MITSUBISHI ELECTRIC, ARISTON, ARNEG, EXKAL κ.α., που σε συνδυασμό με την φιλοσοφία και την τεχνική εξειδίκευση, μας επιτρέπουν να ανταποκρινόμαστε με επιτυχία σε κάθε απαίτηση.

Η Delphis έχει πιστοποιηθεί με το διεθνές πρότυπο Great Place to Work για τα έτη 2022 & 2023.

Για τις συνεχώς αυξανόμενες ανάγκες μας αναζητούμε να εντάξουμε στο δυναμικό μας Βοηθό Λογιστή.

Η θέση αναφέρεται σε εργασία στα γραφεία της εταιρείας στην Νέα Κηφισιά, Αττικής.

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Καταχώρηση εξόδων, παγίων
  • Καταχώρηση εισαγωγών
  • Καταχώρηση κινήσεων τραπεζικών λογαριασμών
  • Συμφωνίες προμηθευτών-τραπεζών
  • Ταμιακές συναλλαγές
  • Δήλωση συμφωνητικών
  • Οργάνωση προγραμμάτων επιδοτήσεων
  • Παρακολούθηση αδειών
  • Αρχειοθέτηση παραστατικών

Απαραίτητα προσόντα :

  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ Λογιστών ή Οικονομικής κατεύθυνσης
  • Πολύ καλή γνώση Excel
  • Εμπειρία σε μηχανογραφικά συστήματα ERP
  • Ελάχιστη Προϋπηρεσία 2 χρόνια σε αντίστοιχη θέση
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Ομαδικότητα και προσαρμοστικότητα

Η εταιρία προσφέρει :

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Ιδιωτική ιατροφαρακευτική περίθαλψη
  • Προοπτικές εξέλιξης
Κηφισιά
πριν 2 ώρες