Για εργοδότες
Υπάλληλος Μισθοδοσίας σε Διεύθυνση Ανθρώπινου Δυναμικού
πριν 10 μέρες
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος

Ζητείται για Εργασία:

(Ευρύτερη Περιοχή Χαλκίδας)

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Παρακολουθεί και ενημερώνει καθημερινά το σύστημα Ψηφιακής Κάρτας Εργασίας και Ωρομέτρησης.
  • Διαχειρίζεται την πλατφόρμα Εργάνη/ΥΕΚΑ (προγράμματα εργασίας, άδειες, απουσίες κλπ.).
  • Υποστηρίζει τη διαδικασία προσλήψεων και αποχωρήσεων.
  • Επικαιροποιεί τη βάση ηλεκτρονικού και φυσικού αρχείου εργαζομένων.
  • Συμβάλλει στη διαχείριση των θεμάτων προσωπικού.
  • Υποστηρίζει τις ενέργειες που διοργανώνει η Διεύθυνση Ανθρώπινου Δυναμικού (πχ. εκπαιδευτικά προγράμματα, δράσεις κ.α.)

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο στην Διοίκηση Επιχειρήσεων, στις Οικονομικές Επιστήμες ή σε αντίστοιχο τομέα.
  • Εργασιακή εμπειρία 1 έτους σε τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού.
  • Άριστη γνώση της πλατφόρμας ΕΡΓΑΝΗ (ΥΕΚΑ).
  • Πολύ καλή γνώση της εργατικής και ασφαλιστικής νομοθεσίας.
  • Άριστη γνώση των προγραμμάτων MS Office, Outlook.
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας.
  • Εξαιρετικές δεξιότητες στην επικοινωνία και τις διαπροσωπικές σχέσεις.
  • Ικανότητα χειρισμού ευαίσθητων δεδομένων με εμπιστευτικότητα.
  • Καλές δεξιότητες οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου.
  • Γνώση συστήματος μισθοδοσίας της Scan Group θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν.

Προσφέρονται:

  • Εργασία σε σύγχρονο και ταχέως αναπτυσσόμενο περιβάλλον.
  • Ευκαιρίες εκπαίδευσης και επαγγελματικής εξέλιξης.

Παρακαλούμε πολύ, στείλτε μας το βιογραφικό σας σημείωμα ηλεκτρονικά, στο:

viografika_cv@outlook.com

Χαλκίδα