Για εργοδότες
ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ-ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΩΝ ΧΡΩΣΗΣ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ
Company logo - click to visit company page
101-250
Κατασκευαστικός | Τεχνικός κλάδος
πριν 4 μέρες
Ημ. ανάρτησης

Βασικές Αρμοδιότητες:

  • Χειρισμός προγραμμάτων και μηχανών χρώσης οικοδομικών χρωμάτων
  • Πρωτοβάθμια συντήρηση-επισκευή  μηχανών χρώσης
  • Πρωτοβάθμια συντήρηση-επισκευή μηχανών ανάμειξης

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση
  • Καλός χειρισμός ηλεκρονικών υπολογιστών
  • Κάτοχος άδειας αυτοκινήτου Β'κατηγορίας
  • Δυνατότητα Ταξιδιών
  • Υπευθυνότητα, συνέπεια, ευελιξία, επαγγελματισμός, διάθεση για εργασία
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Παροχές:

  • Ανταγωνιστικό σύστημα αποδοχών που περιλαμβάνει σταθερές αποδοχές
  • Προοπτικές προσωπικής εξέλιξης μέσα σε ένα δυναμικά αναπτυσσόμενο εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχή εκπαίδευση σε ένα άριστο περιβάλλον εργασίας
Ασπρόπυργος