Για εργοδότες
ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΟΥ

Μεγάλη εμπορική και κατασκευαστική εταιρεία στη Μύκονο αναζητά                                 ΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΧΩΜΑΤΟΥΡΓΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΟΥ και                                                            ΒΟΗΘΟΥΣ  ΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΧΩΜΑΤΟΥΡΓΙΚΏΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΟΥ (ΛΑΣΤΙΧΟΦΩΡΩΝ ΚΑΙ ΕΡΠΥΣΤΡΙΟΦΟΡΩΝ) για πλήρη απασχόληση.

ΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΒΟΗΘΟΙ ΧΕΙΡΙΣΤΕΣ  ΧΩΜΑΤΟΥΡΓΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΟΥ

Κύρια Καθήκοντα της θέσης

  • Άριστη ικανότητα χειρισμού χωματουργικών μηχανημάτων – λαστιχοφόρων και ερπυστριοφόρων.
  • Τήρηση Διαδικασιών και Κανόνων
  • Χειρισμός & Συντήρηση Μηχανημάτων
  • Καθαριότητα Χώρου οχημάτων

Απαραίτητα προσόντα:

  • Άδεια χειριστού
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε ανάλογη θέση
  • Άριστη επαγγελματική ικανότητα -συμπεριφορά
  • Επαγγελματική ευσυνειδησία
  • Ικανότητα συνεργασίας και πνεύμα ομαδικότητας

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Δυναμικό εργασιακό περιβάλλον
  • Μόνιμη εργασία
  • Διαμονή
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
Μύκονος
πριν 3 μέρες