Για εργοδότες
Κωδ:REF:RB/WW
Εργάτη Αποθήκης
πριν 13 μέρες
Ημ. ανάρτησης
Εποχιακός/ήΤύπος απασχόλησης
Εποχιακός/ή

Ο Όμιλος H Hotels Collection|Hatzilazarou Group ένας από τους κορυφαίους & συνεχώς αναπτυσσόμενους ομίλους στην Ελλάδα, με παρουσία 31 ετών στον κλάδο της φιλοξενίας,  προσφέρει νέες θέσεις εργασίας για τo ξενοδοχείο του  Rhodes Bay & Elite Suites  στη Ρόδο, για τη θερινή σεζόν 2024.

Ξενοδοχείο: Rhodes Bay & Elite Suites

Περιοχή: Ρόδος

Τύπος Απασχόλησης: Πλήρης / Εποχιακή

Ref: RB/WW

Τι θα συναντήσεις

Οι εργαζόμενοι σε αυτήν τη θέση είναι υπεύθυνοι για διάφορες καθημερινές εργασίες του τμήματος όπως η ανανέωση των ραφιών, η αποδοχή εισερχόμενων παραγγελιών, την επεξεργασία και τη συσκευασία παραγγελιών, τη καταμέτρηση των αποθεμάτων και τη διασφάλιση της έγκαιρης αποστολής παραγγελιών.

Κύριες αρμοδιότητες

  • Παραλαβή και αποθήκευση υλικών.
  • Εκφόρτωση και διαλογή εμπορευμάτων.
  • Έλεγχος παραγγελιών. Διασφάλιση ότι τα αγαθά έχουν παραληφθεί, ελέγχοντας ότι όλα είναι σε καλή κατάσταση.
  • Προετοιμασία των εμπορευμάτων και συσκευασία για παράδοση στα τμήματα.
  • Επαλήθευση αποθεμάτων .
  • Διατήρηση καθαριότητας όλων των χώρων του τμήματος.
  • Εκτέλεση οποιασδήποτε άλλης εργασίας ζητηθεί από τον άμεσο προϊστάμενο.

Απαραίτητα προσόντα & δεξιότητες

  • Απολυτήριο Λυκείου.
  • Εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση.
  • Δεξιότητες οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου.
  • Υπευθυνότητα και σωστή εκτέλεση καθηκόντων .
  • Γνώσεις Η/Υ.
  • Βασικές γνώσεις στην εφαρμογή συστημάτων διαχείρισης ISO 9001, 14001 & 22000
  • Βασικές γνώσεις Ασφάλειας και Υγιεινής στον χώρο εργασίας.

Στα πλαίσια της παραπάνω θέσης η εταιρία προσφέρει

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών .
  • Διατροφή.
  • Διαρκή εκπαίδευση σύμφωνα με τα πρότυπα και τη δυναμική εξέλιξη της εταιρίας.
  • Προοπτικές επαγγελματικής ανέλιξης σε έναν συνεχώς αναπτυσσόμενο όμιλο.
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον σε έναν οργανισμό που σέβεται τους ανθρώπους του, το περιβάλλον και τις τοπικές κοινωνίες.

Για όλες τις αιτήσεις και τα στοιχεία που θα υποβληθούν, θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.

H Hotels Collection - Unique hotels in Rhodes

Ιαλυσός
Με κάποια εμπειρία
Εποχιακός/ή