Για εργοδότες
Κωδ:T.6.24
Μηχανικός Παραγωγής
ΜέγαραΤοποθεσία
Μέγαρα
πριν 2 μέρες
Ημ. ανάρτησης
ΠαραγωγήΚατηγορία θέσης
Παραγωγή

Η Zarbis Pharmaceuticals είναι μια δυναμικά αναπτυσσόμενη ελληνική φαρμακευτική εταιρεία με πιστοποιημένο εργοστάσιο παραγωγής φαρμακευτικών, καλλυντικών, συμπληρωμάτων διατροφής και ιατροτεχνολογικών προϊόντων.

Αναζητούμε υποψηφίους για άμεση πρόσληψη στο εργοστάσιο της εταιρείας στα Μέγαρα Αττικής για τη θέση:

Ο Μηχανικός Παραγωγής συνεργάζεται με τον Υπεύθυνο Παραγωγής, το Τμήμα Ποιοτικού Ελέγχου και το Τμήμα Διασφάλισης Ποιότητας με σκοπό να διασφαλίσει την ορθή και έγκαιρη λειτουργία του εξοπλισμού παραγωγής.

Καθήκοντα:

  • Ρύθμιση μηχανών μεταξύ των αλλαγών προϊόντων
  • Έλεγχος, διάγνωση και αντιμετώπιση βλαβών (ηλεκτρικών, μηχανολογικών, αυτοματισμού)
  • Έλεγχος αποθεμάτων και παραγγελίες ανταλλακτικών – αναλώσιμων μηχανών
  • Τήρηση όλων των διαδικασιών ασφαλείας και αξιοπιστίας, σύμφωνα με τους κανόνες του εργοστασίου.
  • Εφαρμογή του προληπτικού προγράμματος συντήρησης
  • Αποδοχή-παραλαβή νέων μηχανημάτων από προμηθευτές

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ Ηλεκτρολογίας/Μηχανολογίας
  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση βιομηχανίας φαρμάκων, καλλυντικών ή τροφίμων
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση Η/Υ
  • Ευχέρεια και αμεσότητα στην επικοινωνία
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες)

Απαιτούμενες Δεξιότητες:

  • Συνέπεια και Επαγγελματισμός
  • Έμφαση στη λεπτομέρεια
  • Ικανότητα εργασίας σε ομάδα και διαχείρισης χρονοδιαγραμμάτων

 Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου σταθερού ωραρίου χωρίς βάρδιες

Για όλα τα βιογραφικά θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.

Η εταιρεία θα επικοινωνήσει μόνο με όσους υποψήφιους πληρούν τα παραπάνω κριτήρια.

Μέγαρα