Για εργοδότες
Διευθυντής Παραγωγής
πριν 3 μέρες
Ημ. ανάρτησης
ΠαραγωγήΚατηγορία θέσης
Παραγωγή

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Εκτέλεση του προγράμματος παραγωγής
  • Προγραμματισμός και επίβλεψη της εύρυθμης λειτουργίας των μηχανών injection
  • Επίλυση ποιοτικών προβλημάτων
  • Διοίκηση προσωπικού
  • Καλή λειτουργία και συντήρηση μηχανολογικού εξοπλισμού (injection, assembly, καλούπια, λοιπός βοηθητικός εξοπλισμός)
  • Συμμετοχή σε ανάπτυξη νέων προϊόντων καθώς και δοκιμών
  • Συμμετοχή σε αξιολόγηση υλικών/προμηθευτών
  • Οργάνωση συνεργασίας με εξωτερικούς συνεργάτες
  • Συμμετοχή επισκέψεων σε εκθέσεις

Απαραίτητα προσόντα:

  • Δίπλωμα πολυτεχνικής ή τεχνικής σχολής
  • Γνώσεις λειτουργίας μητρών πλαστικών (injection)
  • Εμπειρία σε βιομηχανία παραγωγής injection molding ή άλλη εμπειρία σε μηχανές παραγωγής πλαστικών
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση εργασίας
  • Ικανότητα αναζήτησης κατάλληλων εξαρτημάτων για την εκπλήρωση των έργων
  • Υπευθυνότητα, εργατικότητα και σημασία στη λεπτομέρεια
  • Οργανωτικές, διοικητικές και επικοινωνιακές ικανότητες
  • Γνώση κανονισμών και πρακτικών ασφαλείας σε περιβάλλον παραγωγής

 Παροχές:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο παροχών
  • Ιδιωτική ασφάλιση
  • Άριστες συνθήκες και φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης σε έναν διαρκώς αναπτυσσόμενο οργανισμό
Παιανία
Με μεγάλη εμπειρία