Για εργοδότες
Υπεύθυνος παραγωγής / Τμηματάρχης
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις
ΔράμαΤοποθεσία
Δράμα
πριν ένα μήνα
Ημ. ανάρτησης
ΠαραγωγήΚατηγορία θέσης
Παραγωγή

Η Νεογαλ Α.Ε. αναζητά άτομα με εμπειρία στην παραγωγική διαδικασία για να στελεχώσουν το τμήμα παραγωγής στην θέση υπευθύνου βάρδιας παραγωγής/τμηματάρχη.

Αρμοδιότητες θέσης

  • Οργάνωση και έλεγχος της παραγωγικής διαδικασίας
  • Διαχείριση και παρακολούθηση του προσωπικού της παραγωγής
  • Εξασφάλιση της τήρησης των προδιαγραφών ποιότητας και ασφάλειας τροφίμων
  • Παρακολούθηση και βελτίωση της απόδοσης της παραγωγικής διαδικασίας
  • Αντιμετώπιση και επίλυση προβλημάτων που προκύπτουν στην παραγωγή
  • Διασφάλιση τήρησης προγράμματος παραγωγής
  • Επικοινωνία με άλλα τμήματα όπως Α' υλών και Φορτώσεων

Προσόντα

  • Πτυχίο των παρακάτω κλάδων θα εκτιμηθεί: Τεχνολόγου Τροφίμων, Γεωπονίας, Χημικού Μηχανικού ή συναφή κλάδου
  • Εμπειρία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση παραγωγικής μονάδας τροφίμων
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων και λήψης αποφάσεων
  • Άριστες οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Δυνατότητα εργασίας υπό πίεση και διαχείρισης πολλαπλών καθηκόντων
  • Γνώση χρήσης ηλεκτρονικού υπολογιστή και χρήση MS Office
  • Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Δυναμικό και φιλικό εργασιακό περιβάλλον
Δράμα